Miami Dil Okulları

Miami Dil Okulları turizmin de etkisiyle her geçen gün popülaritesini arttırmaktadır. Florida eyaletinin ikinci büyük şehri, Amerika’nın 45. büyük kenti olan Miami, Florida Everglades ile Biscayne Bay arasında bulunmaktadır. Şehrin en gelişmiş sektörü turizmdir. Miami sadece Florida eyaletinin değil dünyanın en çok tercih edilen tatil mekanlarından birisidir. Şehirde herkese göre yapılacak bir aktivite, gezilecek bir yer bulmak mümkündür. South Beach’in gözde gece hayatından, Coral Gables’ın tarihi yerlerine kadar Miami sürprizlerle dolu büyüleyici bir şehir olma özelliğine sahiptir. Miami oldukça ihtişamlı ve gösterişli bir şehirdir. Şehrin bölgeleri ve gelen ziyaretçiler bu ihtişama katkı sağlamaktadır. Bununla beraber tarihi bazı noktaları da bu ihtişamlı şehire eklemiştir.

Miami’ye gelen göçmenlerin çoğunluğu civar adalardan gelmiştir. Bu nedenle şehirde ispanyolca duymak oldukça kolaydır.  Hatta tüm dünyadan birçok insanın evleri bulunmaktadır Miami’de. Turizm ile beraber diğer iş sektörleri de canlanmıştır. Özellikle uluslarası ticaret ve inşaat sektörleri çok gelişmiştir. Yine çok turistik olan Orlando, Tampa, Jacksonville gibi şehirlere çok yakındır. Küba’ya oldukça yakındır. Ambargoların yumuşatılıp kaldırılma yönünde adımların atıldığını düşünürsek, Küba kültürüyle Miami kültürünün daha da kaynaşması kaçınılmaz olacaktır.  Özellikle Karayip kültürünü kolayca tanıma şansınız olacaktır. Karayip kültürü içinde Küba, Haiti, Jamaika gibi değişik kültürler de bulunmaktadır. Bunların dışında Amerika’nın en iyi alışveriş lokasyonlarından biridir Miami. Turistler için dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını birçok Alışverş merkezinde bulabilirsiniz.

Ulaşım:
Miami çok turistik bir lokasyon olduğu için hem Türkiye’den hem de Avrupanın birçok noktasından direk uçuş saplanmaktadır. Bölge ülkelere , eyalet içi ve şehir içi ulaşım iyi noktadır. Birçok feribot ve uçak seferleriyle uluslararası ulaşım sağlanabilmektedir. Uçak, tren ve otobüslerle de ülke içi ulaşım kolayca yapılabilmektedir. Çok turistik bir şehir olmasından dolayı şehir içi ulaşım özellikle şehir merkezi ve turistik bölgelerde gelişmiştir.

İklim:
Miami iklimi her mevsim sıcak ve güneşli olduğundan turist akını olmaktadır.Yılın bazı dönemlerinde Kasırga geçişleri de olmaktadır. Ancak bu geçişler birkaç gün etki etmektedir. Daha sonrasında hayat kaldığı yerden devam etmektedir.

Gezilecek Yerler:
Miami dünyanın en çok turist alan şehirlerindendir. Miami’deki gezilecek yerlere örnek olarak ;  South Beach, Miami Beach, Fort Lauderdale, Bayside Marketplace, Bayfront Park, Coconut Grove, Little Havana, Little Haiti, Key West, Bay Shore, Miami Riverwalk Trail,  Everglades Ulusal Parkı sayılabilir.

Miami Dil Okulları soğuk iklim sevmeyen, hareketli sosyal yaşatısı olan bir şehir isteyen öğrenciler için idealdir. Yıl boyunca sıcak hava hakim olduğu için yıl boyunca plajlarda takılabilirsiniz.  Miami diğer ünlü şehirlere kıyasla daha ucuz yaşam sunmaktadır. Dünyanın en ünlü tatil yerlerinden birinin diğer şehirlere göre daha ucuz olmasına gittiğinizde şaşıracaksınız. Konaklama da diğer ünlü şehirlere göre daha uygun olmaktadır. Çok sayıda turist olduğu için ulaşım sorunu yaşanmamaktadır. Çünkü turistlerin ulaşımı için sağlanan olanaklardan sizler de yararlanabilirsiniz ve bu olanaklar oldukça çoktur. Miami Dil Okulları’nın bazıları şehir merkezinde bazıları ise ünlü Miami Beach çevresinde yer almaktadır. Konaklamalar Okulların yakın çevresinden sağlanmaktadır. Miami dışındaki diğer Amerikan şehirlerinde yer alan dil okulları için burayı tıklayın.

Miami Dil Okulları Genel İngilizce(Yoğun ve Normal), İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık, Yaz Okulu, Özel ders gibi değik eğitim programlarına sahiptir. Her yaş kategorisinden öğrenci bulunmaktadır. Miami Dil Okulları na örnek olarak;

1)Kaplan Dil Okulları
2)EC Dil Okulları 
3)Rennert Dil Okulları

Miami Dil Okulları fiyat listesi için burayı tıklayın.

.

Sonuçları Göster

Şimdi Ara
Haritada Bul