Kanazawa Dil Okulları

Kanazawa Dil Okulları Japonca dilini öğrenmek için ideal yerlerdir. Kanazawa Japonya’nın Ishikawa prefektörlüğünün merkezi ve en büyük şehridir. Yüzölçümü 467.77 km² olan şehrin nüfusu yaklaşık 465.000’dir. Japonya’nın batı kıyısında yer almaktadır. Kyoto gibi ünlü ve büyük bir kentin yakınındadır. Japonya bir ada ülkesidir ve nüfusu da 120 milyondur. Japonya’daki bazı büyük şehirler oldukça kalabalık olabiliyor. Kanazawa ise bu karmaşa ve kalabalıktan uzak bir kenttir. Her türlü aktiviteye sahip , Japon kültürünü tamamı ile yaşayabileceğiniz bir kenttir. Kanazawa 2. Dünya Savaşı öncesi Japonya’nın 2. büyük kenti olsa da günümüzde o kadar büyük değildir.

Kanazawa bir yanı dağ diğer yanı deniz olan bir şehirdir. Ayrıca tüm şehirde dere ve kanala rastlamak mümkün. Neredeyse gittiğiniz her bölgede bir su kenarı bulabilirsiniz. Japonları  doğaya olan saygılarından dolayı tüm şehirde doğal güzellikler en iyi seviyede korunuyor diyebiliriz. Baktığınız her noktada bir doğal güzellik görmeniz mümkün. Ayrıca Kanazawa şehir merkezinde Japon kültürünü tam anlamıyla hissedebilirsiniz. Japonya içerisinde oldukça popüler olan bu kent yabancı turistlerin pek de bildiği bir yer değildir. Bu nedenle Japon kültürüne ve saf Japon aksanına kolayca ulaşabilirsiniz.

Ulaşım:
Japonya genelinde bölünmüş yollar , geniş otoyollar tüm üleye ulaşmaktadır. Ana ulaşım araçların biri kara taşıtlarıdır. Otobüs ve Arabalar ile Japonya’nın genelinde seyehat kolaydır. Bu ülkede trafik, ülkemizdekinin aksine soldan akmaktadır. Bunun yanında Japonların teknoloji konusunda gelimişliğini düşünürsek raylı sistem konusunda dünyanın en iyilerinden olması garip karşılanmaz. Birkaç saatlik tren yolculukları ile Ülkenin en önemli ve büyük şehirlerine ulaşım mümkün.

Kanazawa şehrinde gezilecek yerler birbirine yakındır. Genel itibariyle ihtiyaçlarınızın çoğunu yürüyerek hlledebilirsiniz. Kanazawa Dil Okulları‘nda  bulunan öğrenciler için büyük avantajdır. Bunun yanında oldukça iyi seviyede otobüs seferleri bulunmaktadır. Raylı sistem Tokyo, Osaka , Kyoto gibi gelişmiş olmasa da sizi daha uzak noktalara kolayca ulaştırmaktadır.

İklim:
Kanazawa Çin Denizi ve Japon Alplerinin ortasında kalmaktadır. Bir yanı dağ ve bir yanı denizdir. Tüm yıl yağış almaktadır. Yaz ve Bahar aylarında yağmur yağarken kış aylarında kar görülmektedir. Kış mevsiminde ortalama sıcaklıkla 3-4 derecedir. Yaz aylarında ise hava bazı günler oldukça sıcak geçmekle beraber genelde serindir.

Gezilecek Yerler:
Kanazawa oldukça turistik bir yerdir. Özellikle Japonlar için oldukça ilgi çekici yerlerdendir. Son yıllarda yabancı turistler de ilgisini arttırmaya başladı. Kenrokuen Bahçesi, Kanazawa Station, Myoryuji – Ninja Temple, Higashichaya Old Town, Nomura Family Samurai House, Omicho Market, Kanazawa Castle, Tsuzumi Gate, D. T. Suzuki Museum, Nagamachi District,Oyama Shrine, Gyokusen-immaru Garden gibi birçok ilgi çekici noktası vardır.

Kanazawa Dil Okulları genel olarak şehir merkezinde yer almaktadır. Okul, modern International Exchange Centre’da, tren / otobüs istasyonunun yanında yer almaktadır ve bu yüzden tüm tarihi bölgelere, parklara, müzelere, konser salonlarına, spor tesislerine, dükkan ve restoranlara yakındır. Okulda 5 adet sınıf, konferans salonu ve öğrencilerin boş vakitlerini geçirebilecekleri WİFİ bağlantılı bir bölüm vardır. Yurtdışı Dil Okulları ile ilgili detaylı bilgi almak için burayı tıklayın.

Kanazawa Dil Okulları fiyat bilgisi için tıklayın.

.

Sonuçları Göster

Şimdi Ara
Haritada Bul