LAL Language Centres | Fort Lauderdale

LAL Language Centres, North Federal Highway, Fort Lauderdale, FL, United States

Galeri

Video

Harita

Harita Yükleniyor

Yakın Okullar

Okul Açıklaması

LAL Fort Lauderdale, öğrenci yurdumuzla aynı binayı paylaşan modern bir İngilizce okuludur. Okulda 19 sınıf vardır ve her sınıfta en fazla 12 öğrenci (yaz aylarında 15) eğitim görmektedir. Ayrıca, özel bir sınava hazırlık sınıfı mevcuttur.

Dersten sonra, tabletler ve bilgisayarların bulunduğu multimedya merkezinde pratik yapmaya devam edebilirsiniz. Derslerden vakit bulduğunuz zamanlarda, öğrenci salonumuzda diğer öğrenci arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, Xbox veya masa tenisi oynayabilir ya da büyük ekran TV’de film izleyebilirsiniz.

Okul binamızda ayrıca derslerden sonra sosyalleşebileceğiniz yüzme havuzu ve jakuzinin bulunduğu çok güzel bir bahçemiz vardır. Tüm bu olanaklar dikkate alındığında, Florida, Fort Lauderdale’deki LAL İngilizce Okulu gerek mükemmeliyet standartları gerekse benzersiz ortamı ve büyük mutlu aile tablosu ile gerçekten öğrenciler için harika bir yerdir.

Burası sadece bir okul değil; biz farklı insanların bir araya geldiği ve birlikte yeni deneyimler kazandığı bir topluluğuz. ABD’de İngilizce öğrenmek istiyorsanız, LAL Fort Lauderdale her zaman akademik olarak iddialı ve kişisel olarak ödüllendiricidir.

Tarih Kriterlerinizi Değiştirin


Programlar

Şimdi Ara
Haritada Bul