Özel Ders

Birebir kurslar; öğrencilerin mevcut bilgilerinini tazelemek  ya da seviyesini daha ileri taşımasında oldukça etkili olan bir programdır. Özel derslerde öğrencinin hangi konuda eksiği var ise o konu üzerine program yapılır. Ayrıca eğer öğrenci isterse özel ders programı dışında genel İngilizce veya yoğunlaştırılmış İngilizce dil programlarına kayıt yaptırıp hem ekstra bilgiler öğrenmeye devam eder hem de ders içerisinde gerek sınıf arkadaşları gerek öğretmenleri ile gramer ve speaking pratikleri yaparak İngilizcesini kısa sürede en iyi seviyeye getirebilmek  için fırsat yakalamış olur.

Özel ders programlarında öğrencinin isteği doğrultusunda kurs detayları şekillendirilir. Birebir ders almak isteyen öğrenci kayıt yaptırmadan önce talebine göre;  genel İngilizcesini geliştirme ,  hukuk , iş İngilizcesi , medikal alanlarda veya sunum hazırlama konusunda  birebir dersler alması mümkündür.  Fakat bazı okullarımızda mesleki alanda alınacak dil eğitiminin fiyatları, genel İngilizce için alınan birebir kursların fiyatlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Birebir kurslar haftada ortalama 20 ile 40 saat arası sürmektedir.

Birebir ders almak isteyen öğrencilerimiz bizimle irtibata geçerek gitmek istedikleri  ülke, okul ve eğitim almak istediği süreye göre danışmanlarımızdan fiyat bilgisi alabilirler.

Sonuçları Göster

Şimdi Ara
Haritada Bul